O nás

HRAČKY, KNIHY A DARČEKY ZA TY NAJLEPŠIE CENY PRE VÁS!

Stabilný, prosperujúce a neustále sa rozvíjajúca firma pôsobiaca nielen na severe Čiech.

 onas

Na našich predajniach a e-shopu môžete zakúpiť: Akčné figúrky - CD - DVD - Darčekové predmety - Darčekové tašky - Dekorácie - Drogéria - Hračky - Hry - Knihy - Krížovky - Placky - Puzzle - Plyšové výrobky - Peňaženky - Školské tašky, batohy a vaky a hŕbu ďalších položiek.

 

Ponúkame tisíce položiek za tie najlepšie ceny pre Vás.

Všetko skladom!

Najnižšie ceny u 90% produktov nielen v kategórii hračky.

Kamenné predajne.

Široký sortiment CD i DVD.

Pravidelné výpredaje, akcie a nákupné zľavy!

Každý týždeň nový tovar.

Vernostný program

Firma CDMC vznikla v roku 1998 otvorením prvého obchodu v Ústí nad Labem. Úspech tohto obchodu a spokojnosť zo strany zákazníkov sa stali inšpiráciou pre ďalší rozvoj firmy. V roku 2000 bol otvorený obchod v Českej Lípe, o rok neskôr potom v Jablonci na Nisou a Liberci. V roku 2002 nasledoval obchod v Tepliciach. V roku 2004 bol otvorená pobočka v Litoměřiciach. Od roku 2006 sa firma začala zaoberať výhradne distribúciou lacných DVD. Postupne sa výber titulov rozširoval a tak dnes disponuje Firma CDMC širokým sortimentom DVD nosičov nielen na severe Čiech, za tie najlepšie ceny pre Vás. Na každom našom kamennom obchode je zákazníkom k dispozícii výber z viac ako 300 titulov DVD (dráma, rozprávky, hudobné, sci-fi, dobrodružné, poznávacie ...). Drvivá väčšina CD aj DVD je v cenových kategóriách 5, 19, 29, 49, 79, 99, 149 Sk. Vzhľadom k veľkému záujmu, veľké dopyte a ďalšiemu úspechu sa firma v roku 2006 rozrástla, boli otvorené ďalšie obchody. V januári 2007 pribudol obchod Moste. Ďalej obchody Louny a Teplice.

V súčasnej dobe má firma kamenné obchody, e-shop www.CDMC.cz s viac ako 1000 výdajných miest po celej SR. Ďalšie obchody sú vo fáze prípravy a tak je pravdepodobné, že si budete môcť náš sortiment za tie najlepšie ceny pozrieť čoskoro aj vo Vašom meste.

 

Príďte sa aj Vy presvedčiť, že nakupovať u nás sa vždy oplatí!