O nás

HRAČKY, KNIHY A DARČEKY ZA TY NAJLEPŠIE CENY PRE VÁS!

Stabilný, prosperujúce a neustále sa rozvíjajúca firma pôsobiaca nielen na severe Čiech.

 onas

Na našich predajniach a e-shopu môžete zakúpiť: Akčné figúrky - CD - DVD - Darčekové predmety - Darčekové tašky - Dekorácie - Drogéria - Hračky - Hry - Knihy - Krížovky - Placky - Puzzle - Plyšové výrobky - Peňaženky - Školské tašky, batohy a vaky a hŕbu ďalších položiek.

 

Ponúkame tisíce položiek za tie najlepšie ceny pre Vás.

Všetko skladom!

Najnižšie ceny u 90% produktov nielen v kategórii hračky.

Kamenné predajne.

Široký sortiment CD i DVD.

Pravidelné výpredaje, akcie a nákupné zľavy!

Každý týždeň nový tovar.

Vernostný program

Firma CDMC vznikla v roku 1998 otvorením prvého obchodu v Ústí nad Labem. Úspech tohto obchodu a spokojnosť zo strany zákazníkov sa stali inšpiráciou pre ďalší rozvoj firmy. V roku 2000 bol otvorený obchod v Českej Lípe, o rok neskôr potom v Jablonci na Nisou a Liberci. V roku 2002 nasledoval obchod v Tepliciach. V roku 2004 bol otvorená pobočka v Litoměřiciach. Od roku 2006 sa firma začala zaoberať výhradne distribúciou lacných DVD. Postupne sa výber titulov rozširoval a tak dnes disponuje Firma CDMC širokým sortimentom DVD nosičov nielen na severe Čiech, za tie najlepšie ceny pre Vás. Na každom našom kamennom obchode je zákazníkom k dispozícii výber z viac ako 300 titulov DVD (dráma, rozprávky, hudobné, sci-fi, dobrodružné, poznávacie ...). Drvivá väčšina CD aj DVD je v cenových kategóriách 5, 19, 29, 49, 79, 99, 149 Sk. Vzhľadom k veľkému záujmu, veľké dopyte a ďalšiemu úspechu sa firma v roku 2006 rozrástla, boli otvorené ďalšie obchody. V januári 2007 pribudol obchod Moste. Ďalej obchody Louny a Teplice.

V súčasnej dobe má firma kamenné obchody, e-shop www.CDMC.cz s viac ako 1000 výdajných miest po celej SR. Ďalšie obchody sú vo fáze prípravy a tak je pravdepodobné, že si budete môcť náš sortiment za tie najlepšie ceny pozrieť čoskoro aj vo Vašom meste.

 

Príďte sa aj Vy presvedčiť, že nakupovať u nás sa vždy oplatí!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie