Hasbro Detská hra Risk CZ (3463)

Kód: 1156521
Značka: Hasbro
€24,56
Momentálně nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Strategická stolová hra Risk CZ pobaví všetkých dobyvateľov, túžiacich po moci.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strategická stolová hra Risk CZ pobaví všetkých dobyvateľov, túžiacich po moci. Budete budovať svoju armádu, takticky presúvať svoje vojenské jednotky a vyhrávať bitky. Tešiť sa môžete aj na prekvapivé útoky či podlé zrady, podľa toho, s kým sa do hrania dosky Risk pustíte.

Budete sa snažiť dobyť všetky nepriateľské územia protihráčov a stať sa jediným vládcom sveta. Vyhrať môžete tiež tak, že splníte svoju tajnú misiu, obdržanú na tajnej karte. Hra výborne cvičí vaše taktické a strategické schopnosti. Risk CZ si zahrá 2-5 hráčov od 10 rokov. Nech sa vám podarí zmocniť sa vlády nad svetom!

V napínavej doskovej hre Risk CZ pre celú rodinu alebo partiu priateľov sa premeníte na veliteľa armády a stratéga
Aktualizované postavy a vylepšené karty
Hráči pohybujú svojim vojskom po hernej doske vyobrazujúcej svet
Vojsko sa skladá z 40 pechotných, 12 jazdných a 8 delostreleckých figúrok jednotiek
Počas výpravy sa stretávate s protihráčmi a bojujete o nadvládu kontinentov
Snažíte sa dobyť všetky nepriateľské územia spoluhráčov ak tomu splniť tajnú misiu
Doskové hry Risk je kompletne v slovenskom jazyku
Strategická spoločenská hra je vhodná pre 2-5 hráčov a deti od 10 rokov

Pokiaľ milujete strategické hry, kde môžete dopodrobna premýšľať vaše taktiky a snažíte sa prekabátiť ostatných, potom je dosková dobývacia hra Risk CZ presne pre vás. Pred hraním si postavíte vašu armádu, skladajúcu sa z pechotných, jazdných a delostreleckých jednotiek, na hernej doske vyobrazujúcej všetky kontinenty a môžete sa ihneď pustiť do dobývania! S ostatnými hráčmi budete bojovať o pôdu, púšťať sa do vojnových stretov a snažiť sa ako prvá splniť svoju tajnú misiu. Staňte sa skutočným vládcom sveta s taktickou doskovou hrou Risk CZ!

Spoločenská detská hra Risk CZ je živá a zábavná taktická hra, ktorá zabaví deti aj dospelých. Cieľom hry je dobyť všetky územia vašich protihráčov a zmocniť sa tak vlády nad svetom. Okrem toho ale budete tiež uzatvárať spojenectvo a odolávať útokom, zároveň musíte ustáť aj prekvapivé zrady a nečakané útoky. S doskovou hrou Risk, ktorá je kompletne v slovenskom jazyku, sa skrátka nudiť nebudete.

Strategickú doskovú hru Risk si zahráte minimálne v 2 hráčoch. Pozvať môžete ale aj celú rodinu alebo partiu kamarátov, pretože vo viacerých ľuďoch je samozrejme viac zábavy a zrazu môže hrať až 5 ľudí starších ako 10 rokov. Spoločenská hra Risk CZ od Hasbro s vylepšenými postavami a aktualizovanými kartami poteší aj náročnejších hráčov strategických hier.

Hracia doska
40 pechotných jednotiek armády
12 jazdných jednotiek armády
8 delostreleckých jednotiek armády
56 kariet s náhodnými rizikami
Krabička na karty
5 kociek
5 kartónových vojnových debien
Návod na hru

Špecifikácia:

Počet hráčov: 2 - 5

Veľkosť balenia: 40 x 27 x 5,5 cm

Upozornenie: Odporúčaný vek 10+, nevhodné pre deti do 3 rokov

Kľúčové slová: hra risk, risk, spoločenská hra risk, spoločenská hra, stolová hra, stolová hra, spoločenská hra, hra riskuj, hra risk cz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: