Elektronická hra POP IT žaba zelená (87)

Kód: 1157262
€5,29
Skladem (11 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Parádna elektronická hra POP IT je tu. Stláčajte guličky podľa toho, čo vám hra ukazuje a postupujte na vyššie levely!

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte hernú konzolu, ktorá stimuluje reaktivitu a sústredenie vášho dieťaťa. Herná konzola má tvar gamepadu a je vybavená bublinami, ktoré je možné stláčať a predstavuje tak zábavnú alternatívu k tradičným videohrám.

Návyková klasická hra s bublinami sa stretáva s rýchlou elektronickou hrou! Naša novo vydaná ručná elektronická hračka na tlačenie bublín, ktorá je jednoduchšia a zábavnejšia ako väčšina hračiek Simon. Deti sa pri hre so svetlami a zvukmi zapoja do pozitívneho myslenia, koordinácie rúk a očí a tréningu mozgu, čo podporí zmyslový rozvoj vášho dieťaťa.

4 zábavné herné režimy - Prelomový režim  a Pamäťový režim  - Zapamätajte si náhodne rozsvietené bubliny a stlačte bubliny rýchlo a správne, aby ste prešli každou úrovňou. Pokiaľ stlačíte zle, hra končí. Režim skóre a režim pre viacerých hráčov - Podpora časovej výzvy/úrovne PK. Každý režim má rôzne úrovne obtiažnosti, Pomáha precvičovať detskú rýchlosť a pamäť, súťaživosť a spoluprácu.

Hra svieti a hrá hudbu. Hlasitosť si môžete jednoducho navoliť pomocou tlačidla.

Zábavná elektronická hra Pop zabaví na dlhé hodiny, udrží deti od telefónov a tabletov a účinne skráti čas strávený pri obrazovke. Deti sa môžu hrať s kamarátmi alebo rodičmi na oslave a pri všetkých vonkajších/vonkajších aktivitách. Fidget Toy Games vám tiež pomôže sústrediť sa a prekonať nudu. Dobrý pomocník na odbúranie stresu z práce, štúdia, rodiny, kancelárie a vytvorenie šťastia.

ento ručný hrací stroj s bublinami pre rýchle stlačenie je ideálny pre deti, a dokonca aj pre dospelých. A ľahko sa prenáša, dobrá hračka na hranie v aute, v škole, v kancelárii, pri kempovaní, na cestách, pre zábavu kedykoľvek! Je to báječný darček k narodeninám, na veľkonočné hony, školské predstavenia, Deň vďakyvzdania, Halloween, Vianoce a darčekové balíčky. Príďte a zažite spoločne zábavu pri súťažení.

Špecifikácia:

Veľkosť: 12 cm

Veľkosť balenia: 13,5 x 14,5 x 6 cm

Materiál: plast

Napájanie: 3x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Upozornenie: Odporúčaný vek 3+, nevhodné pre deti do 3 rokov

Kľúčové slová: popiť, pop it, hra pop it, hračka pop it, elektronická hra pop it, hry pop it, mačkacia hra pop it, popity, popiť hra

Ilustračné video:

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: