Čarodejnícky plášť fialový (1252)

Kód: 1156221
€2,83
Skladem (10 ks)
Môžeme doručiť do:
7.3.2024
Možnosti doručenia

Parádny čarodejnícky plášť v krásnom čarodejníckom motíve s blyštivými obrázkami je vhodný na halloweensku párty, karneval aj čarodejnícku noc.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme Vám Čarodejnícky Plášť - kľúč ku kúzelnému dobrodružstvu ako z vašich najdivokejších snov. Dajte svojej fantázii na voľno a oblečte si tento Čarodejnícky Plášť, aby sa stal vaším verným spoločníkom na ceste za mágiou a dobrodružstvom!

Tento plášť je skvelým doplnkom pre vaše halloweenské dobrodružstvo, karnevalové veselie alebo čarodejnícke večery. S jeho pomocou sa vrátite späť do detských dní, kedy ste verili na kúzla a čarovanie. A to je presne to, čo tento plášť prináša – pocit mágie a napätia!

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám priniesli ten najlepší produkt. S týmto Čarodejníckym Pláštom sa vám ponúka nielen kvalita, ale aj pocit autentickosti. Kto vie, možno sa vám podarí nejaké to kúzlo!

Spoľahnite sa na náš Čarodejnícky Plášť a ukážte svojim priateľom svoju kreativitu a originalitu. Urobte tento Halloweensky večer alebo karneval nezabudnuteľným!

5 Hlavných Dôvodov Prečo si Kúpiť Náš Čarodejnícky Plášť:

1. Autentický Design - Náš plášť je vyrobený s dôrazom na detaily a autentickosť, čo z neho robí dokonalý doplnok pre vaše kúzelnícke dobrodružstvo.

2. Všestranné Využitie - Skvele poslúži ako kostým na Halloween, karneval alebo čarodejnícku noc.

3. Kvalitný Materiál - Je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, takže je schopný odolať aj vašim najdivokejším kúzelníckym dobrodružstvom.

4. Odlíšte Sa - S naším Čarodejníckym Plášťom budete jedinečný a vaša kreativita bude jasne vidieť.

5. Pocit Mágie - Tento plášť prináša pocit mágie a dobrodružstva, ktorý sa vám bude páčiť. Môžete sa tešiť na úžasné dobrodružstvá s naším Čarodejníckym Plášťom!

Špecifikácia:

Dĺžka plášťa: 75 cm

Plášť má šnúrku na zaviazanie okolo krku

Veľkosť balenia: 21,5 x 21,5 x 2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: