Jednorazové rúšky 50 ks modré

Kód: 1149112
Akcia
€12,26 –50 %
modr0
€12,26 –50 % €6,11
Skladem (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

50 ks jednorazových rúšok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie 50 ks jednorazových rúšok! Ruská má drôtik, ktory ju upevňuje na tvári a obviazanie okolo uší zaisťuje naťahovací gumička.

Ústna Ruská ŠÚ základňou ochranou dýchacích ciest. Ruská pravidelne meňte a majte na pamäti že účinnosť akejkoľvek ústnej ochrany sa znižuje čím viac je Ruská navlhnutia. Dbajú aj na správne nasadzovanie a nosením Rusku.

Rusko ŠÚ vyrobené podľa normy EN 14683. Efektivita filtráciám je BFE 99% podľa EN 14683.

Chráňte svoje okolie! Buďte zodpovední! Noste Ruská!

použitím Ruská:

Rusko nasadíte správne tak, že nájdu na Hornej časti kovový Alebo vystužený pásik. Túto časť nasadíte na koreň nosa a primeraným tlakom ju ukazovákom a Palcom utesníme okolo koreňov nosa. Gumičky / povrázky na lavej a pravý Ruskom umiestnite za uši. V prípade, že potrebujete upraviť dlžka gumičiek, Skrat je uzlíkom. Uistite sa, že ruský zahaľuje váš nos, ústa a bradu. Po nasadení Ruskom a pri ho používaní sa ho Nedotýkajte sahejte ľan na upevňovacom gumičky / povrázky. Pri odnímaním Ruská sa opát Nedotýkajte prednej časti Ruska, ktora moze hoci kontaminovaná. Nepotrebné Ruská vyhoďte do uzavretého kosa na odpadky, ruky si umyť alkoholom, dezinfekčným mydlom Alebo Gelo a vodou. Ak máte k dispozícii antibakteriálne prostriedky, naneste ich na ruky a nechaj pôsobiť. Umývaním rúk by malo nasledovať ai po náhodnom dotyku prednej časti Ruska pri ho používaní. Ak vaše Rusk zvlhne, nahraďte si NOVÚ a sucho. Majte na pamäti, že zvlhnutiu Ruská znižuje svoju účinnosť. Samotná Ruská nie je jedinou ochrannou ak Súčasný nebudú používať a dodržiavať ostatné odporúčania pre ochranu Vášho zdravím. Spolu s rúškom sa Odporučte chrániť oči, ruky a dodržiavať ostatné hygienické opatrenia a zvyšovaním imunity organizmu.

Špecifikácia:

Počet kusov v balení: 50

Veľkosť: 17,5 x 9,5 cm

Balené v sáčku

Tovar z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: