Plyšový tancujúci a hovoriaci Kissy Missy ružová na batérie (0211)

Kód: 1153154
€20,46 –30 %
růž1
€20,46 –30 % €14,31
Skladem (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2022
Možnosti doručenia

Strašidelný plyšák Huggy Wuggy je desivá postavička z hororovej hry Poppy Playtime. Má vycenené zuby a dlhé končatiny so suchým zipsom. Hoci na fotke vyzerá veľmi desivo, deti si ho vďaka príjemnému a na dotyk hebkému plyšu ihneď zamilujú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plyšová tancujúca hračka, ktorý zaujme pozornosť detí svojim tancom, spevom, svetlom a opakovaním. Hrá desiatky pesničiek a melódií!

Huggy Wuggy je hlavným antagonistom v hororovej videohre Poppy Playtime z roku 2021 a slúži ako hlavný antagonista prvej (av súčasnosti jedinej) kapitoly „Tight Squeeze“.

Huggy Wuggy bol vytvorený spoločnosťou Playtime, aby ho deti objímali. Hračka sa čoskoro stala najúspešnejším produktom spoločnosti, ale nakoniec bola pred udalosťami hry upravená na monštrum.

Huggy predstieral, že je socha, aby oklamal hlavného hrdinu. Akonáhle sa hlavnému hrdinovi podarilo získať kľúč a znovu zapnúť napájanie v miestnosti, Huggy Wuggy zmizne zo svojho podstavca av priebehu hry sleduje hráča z ventilačných otvorov alebo vysoko nedosiahnuteľných miest. Až keď hráč beží do tmy, vynorí sa z tieňov a prenasleduje ich v tuneloch dopravného pásu. Zakaždým, keď sa hráči nepodarí dosiahnuť na mólo na konci pásu, stretne sa s Huggy Wuggym, ktorý ich chytí a zabije ich svojimi zubami.

Pokiaľ sa hráčovi podarí dostať na prehliadkové mólo, musí vytiahnuť škatuľu, aby tvora zablokoval a zničil, čo spôsobí, že obaja spadnú. Tam, kde hráč prežije, skončí Huggy Wuggy pádom do prázdna, keď sa zrazí s nejakými trubkami. Nie je známe, či prežilo alebo kvôli tomu zomrelo.

Materiál: vysoko kvalitný mäkký plyš
Veľkosť: 30 cm
Huggy tancuje, svieti, hrá veľa pesničiek a opakuje
Sú potrebné 3 AA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Pri prvom použití:

Vložte 3 AA batérie
Uchopte telo do dlaní a jemne ho rozpohybujte ( pohybujúci mechanizmus býva prepravou stuhnutý a nefunguje správne)
V spodnej časti je tlačidlo ON/OF, ktorým zapnete hračku
Pomocou tlačidiel umiestnených na kvetináči ovládate hudbu a opakovanie (pri prvom použití sa môže objaviť hrkálenie a kosenie, ktoré časom zmizne)

Špecifikácia:

Veľkosť: 30 cm

Napájanie: 3x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov

Ilustračné video:

 

Ilustrační video:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: