PlayBIG Bloxx Peppa Pig Hrací domček (1715)

Kód: 1155951
Značka: BIG Bloxx
€40,96
Skladem (4 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Možnosti doručenia

Peppa a Schorsch sa môžu do sýtosti vyšantiť vo veľkom hracom domčeku Peppa Wutz. Skladá sa z troch podlaží vrátane veľkej slnečnej terasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Peppa a Schorsch sa môžu do sýtosti vyšantiť vo veľkom hracom domčeku Peppa Wutz. Skladá sa z troch podlaží vrátane veľkej slnečnej terasy. Peppa a jej braček Schorsch sa do prvého poschodia dostanú po veľkom schodisku. Na záhradu sa rýchlo dostanú po širokej šmykľavke. Tu sa môžu prasiatka hojdať alebo sa spoločne hrať na hojdačke.

Vďaka veľkému stavebnicovému svetu okolo obľúbeného prasiatka Peppy umožňuje spoločnosť BIG, výrobca známeho autíčka BIG Bobby Car, malým fanúšikom obľúbeného televízneho seriálu prežiť zábavné dobrodružstvá pri hre.

Veľká hracia sada BIG-Bloxx Peppa Pig Play House sa skladá zo 76 dielikov. Obsahuje dom s 3 poschodiami, šmýkačkou, hojdačku, hojdačku, stôl a stoličky, rôzne stromy a kvety a tiež hracie figúrky Peppa a Schorsch. Stavebnice sú vhodné pre deti vo veku od 18 mesiacov do 5 rokov a sú kompatibilné so známymi hracími figúrkami. Vďaka kvalitnému plastu sa ľahko čistí.

Špecifikácia:

Počet dielikov: 76

Rozmery balenia: 40 x 30 x 10 cm

Upozornenie: Odporúčaný vek 1,5 - 5 rokov

Kľúčové slová: pepa, prasiatko pepa, prasiatko peppa, peppa pig, pepa pig, stavebnica, stavebnica prasiatko peppa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: