Chvost karneval čertí čierny (6038)

Kód: 1156653
Značka: Wiky
€4,06
Momentálně nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Čertovský chvost je vystužený drôtikom pre lepšie držanie a jeho dĺžka je 80 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nastal čas, kedy na scénu vstupuje váš skrytý diabol a predstavujeme vám ideálny doplnok pre túto rolu – Chvost karneval čertí. Tento unikátny produkt vyvoláva zábavu a vzrušenie, ktoré presahuje hranice obyčajného karnevalu.

Chvost karneval čertí je viac ako len doplnok. Je to symbolom vášho divokého a slobodného ducha, pripraveného uvoľniť sa a užiť si večer plný smiechu, radosti a zábavy. Je to výkrik rebelstva, ktorý dáva najavo, že ste pripravení prekročiť hranice obvyklej zábavy.

Jeho robustný, ale flexibilný dizajn s vynikajúcou stabilitou, vďaka vystuženiu drôtikom, dokáže odolať najrôznejším karnevalovým výzvam. A s dĺžkou 80 cm sa nemusíte obávať, že by váš čertí chvost zostal nevšimnutý.

Tak pridajte k svojej karnevalovej výbave Chvost karneval čertí a staňte sa životom párty. Nechajte svoj diabolský chvost hovoriť za vašu divokú a neskrotnú osobnosť!

Päť kľúčových dôvodov, prečo si kúpiť Chvost karneval čertí:

1. **Vyjadrite svoj slobodný duch** - Chvost karneval čertí je perfektný spôsob, ako ukázať svoj divoký a slobodný duch.
2. **Vyniknite z davu** - S jeho dĺžkou 80 cm budete stredobodom pozornosti na každej párty.
3. **Odolný a flexibilný** - Vďaka vystuženiu drôtikom je tento chvost robustný, ale zároveň flexibilný, pripravený na akúkoľvek karnevalovú výzvu.
4. **Jednoduché pripevnenie** - Chvost karneval čertí je ľahké pripevniť, takže sa môžete sústrediť na zábavu.
5. **Vytvorte nezabudnuteľné spomienky** - S chvostom karneval čertí budú vaše karnevalové spomienky ešte výraznejšie a zábavnejšie.

Špecifikácia:

Veľkosť: 80 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: