Obecná škola DVD papírový obal

Kód: 1143904
Akcia
€2,01 –59 %
Obecná škola DVD papírový obal
€2,01 –59 % €0,82
Skladem (4 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2022
Možnosti doručenia

CD, BD, DVD, Komédia - za najlepšiu cenu u CDMC.cz

Detailné informácie

Podrobný popis

Je Kr & aacute; tke po v & aacute; LCE a do chlapčenskej & eacute; tr & iacute; dy jedn & eacute; zo & scaron; kolies na předměststí & iacute; Prahy chod & iacute; tak & eacute; desaťročí odolnosti & yacute; Eda Souček so sv & yacute; m kamar & aacute; dem Tondo. Rovnako ako ostatn & iacute; spoluž & aacute; ci, tak & eacute; Eda s Tondo úplne ignoruj ??& iacute; pokusy rezignovane & eacute; učiteľky Maxov & eacute; o v & yacute; UKU a sp & iacute; & scaron; než o učivo sa zauj & iacute; maj & iacute; o farbu ho & iacute; ch nohavičiek.
Nen & iacute; divu, že sa učiteľka jedného dňa ZBL & aacute; zn & iacute; a na ho & iacute; m & iacute; sto nastúpi & iacute; nov & yacute; učiteľ. Volá sa Igor Hn & iacute; zdo a vymyká & aacute; sa v & scaron; om učiteľom, ktor & eacute; chlapci do t & eacute; doby poznali. Chod & iacute; vo vojensk & eacute; uniforme, na opasku m & aacute; naozajstnú pištoľ a okamžite zavedie v triede & iacute; dě túh & yacute; režim, ktorého súč & aacute; st & iacute; sú tak & eacute; veľmi svižne & aacute; r & aacute; Koska a pútavá & aacute; vypr & aacute; von & iacute; o v & aacute; ločne & yacute; ch z & aacute; žitc & iacute; ch, ktor & yacute; mi učiteľ prekliatie & aacute; d & aacute; prob & iacute; ranou učebne & iacute; l & aacute; tku. Hoci sú jeho metódy nečakane & uacute; činné & eacute ;, začnú sa veľmi skoro na učiteľom sťahovať mraky.
Nielenže Niektor & iacute; tak & uacute; plne never & iacute; jeho Hrdinská & yacute; m historky & aacute; m, ale nav & iacute; c sa začne prejavovať jeho slabosť pre nežné & eacute; pohlavia & iacute ;. Ohrdnutý & aacute; električka & aacute; kova manželka, ktorú Hn & iacute; zdo opustí & iacute; kvôli koketne & iacute; m študentka & aacute; m, dvojčatám Fabi & aacute; nov & yacute; m, totiž napr & iacute; & scaron; e ud & aacute; n & iacute; a učiteľmi hroz & iacute; trest za mravne & iacute; delikt. Hoci sa Eda rovnako ako ostatn & iacute; postáv & iacute; za sv & eacute; ho ob & iacute; ben & eacute; ho učiteľa, zač & iacute; n & aacute; si uvedomovať, že t & iacute; m prav & yacute; m hrdinom pre neho v skutočnosti nen & iacute; ok & aacute; zale hrdinské & yacute; učiteľ, ale jeho bodiek & aacute; RSK & yacute; tat & iacute; nek Fano & scaron; Souček, sa sv & yacute; m nen & aacute; padn & yacute; m, v & scaron; popredn & iacute; m napriek tomu v & scaron; a k skuto & yacute; m hrdinstvo & iacute; m.


D & eacute; lka:   97 minút
Rok vyd & aacute; n & iacute;:   1991

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie