Obecná škola DVD papírový obal

Kód: 1143904
Akcia
€2,01 –59 %
Obecná škola DVD papírový obal
€2,01 –59 % €0,82
Skladem (3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2022
Možnosti doručenia

CD, BD, DVD, Komédia - za najlepšiu cenu u CDMC.cz

Detailné informácie

Podrobný popis

Je Kr & aacute; tke po v & aacute; LCE a do chlapčenskej & eacute; tr & iacute; dy jedn & eacute; zo & scaron; kolies na předměststí & iacute; Prahy chod & iacute; tak & eacute; desaťročí odolnosti & yacute; Eda Souček so sv & yacute; m kamar & aacute; dem Tondo. Rovnako ako ostatn & iacute; spoluž & aacute; ci, tak & eacute; Eda s Tondo úplne ignoruj ??& iacute; pokusy rezignovane & eacute; učiteľky Maxov & eacute; o v & yacute; UKU a sp & iacute; & scaron; než o učivo sa zauj & iacute; maj & iacute; o farbu ho & iacute; ch nohavičiek.
Nen & iacute; divu, že sa učiteľka jedného dňa ZBL & aacute; zn & iacute; a na ho & iacute; m & iacute; sto nastúpi & iacute; nov & yacute; učiteľ. Volá sa Igor Hn & iacute; zdo a vymyká & aacute; sa v & scaron; om učiteľom, ktor & eacute; chlapci do t & eacute; doby poznali. Chod & iacute; vo vojensk & eacute; uniforme, na opasku m & aacute; naozajstnú pištoľ a okamžite zavedie v triede & iacute; dě túh & yacute; režim, ktorého súč & aacute; st & iacute; sú tak & eacute; veľmi svižne & aacute; r & aacute; Koska a pútavá & aacute; vypr & aacute; von & iacute; o v & aacute; ločne & yacute; ch z & aacute; žitc & iacute; ch, ktor & yacute; mi učiteľ prekliatie & aacute; d & aacute; prob & iacute; ranou učebne & iacute; l & aacute; tku. Hoci sú jeho metódy nečakane & uacute; činné & eacute ;, začnú sa veľmi skoro na učiteľom sťahovať mraky.
Nielenže Niektor & iacute; tak & uacute; plne never & iacute; jeho Hrdinská & yacute; m historky & aacute; m, ale nav & iacute; c sa začne prejavovať jeho slabosť pre nežné & eacute; pohlavia & iacute ;. Ohrdnutý & aacute; električka & aacute; kova manželka, ktorú Hn & iacute; zdo opustí & iacute; kvôli koketne & iacute; m študentka & aacute; m, dvojčatám Fabi & aacute; nov & yacute; m, totiž napr & iacute; & scaron; e ud & aacute; n & iacute; a učiteľmi hroz & iacute; trest za mravne & iacute; delikt. Hoci sa Eda rovnako ako ostatn & iacute; postáv & iacute; za sv & eacute; ho ob & iacute; ben & eacute; ho učiteľa, zač & iacute; n & aacute; si uvedomovať, že t & iacute; m prav & yacute; m hrdinom pre neho v skutočnosti nen & iacute; ok & aacute; zale hrdinské & yacute; učiteľ, ale jeho bodiek & aacute; RSK & yacute; tat & iacute; nek Fano & scaron; Souček, sa sv & yacute; m nen & aacute; padn & yacute; m, v & scaron; popredn & iacute; m napriek tomu v & scaron; a k skuto & yacute; m hrdinstvo & iacute; m.


D & eacute; lka:   97 minút
Rok vyd & aacute; n & iacute;:   1991

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: